Hagyták részeg barátjukat, hogy hajnalban átússza a Balatont

Egy 20 éves budapesti fiatalember barátai jelezték reggel fél hat után, hogy eltűnt az ismerősük. A fiatalember jelentős mennyiségű alkohol elfogyasztása után hajnali 4 óra előtt találta ki, hogy átúszik Balatonalmádiba. A bejelentést követően a VMSZ ügyeletese értesítette a Balatoni Vízirendészeti Kapitányság ügyeletesét. A vízirendőrök hajója Siófokról indult Balatonvilágosra, s ezzel egy időben a VMSZ Csopakon állomásozó hajója is elindult a célként megjelölt Balatonalmádiba. Így két hajóval megkezdték a keresést. A két – egymással szemben haladó - hajó nem találta meg a férfit, ezért két irányba indulva megkezdték a partközeli részek alapos átkutatását. A fiú még így sem került elő, ám 8 óra után érkezett kiderült, hogy nem sokkal Balatonalmádi előtt a férfit egy vitorlás hajó a fedélzetére vette, majd a rendőröknek átadta. Balatonvilágos és Balatonalmádi központja között a távolság légvonalban több mint 11 km, így szinte biztos, hogy a vakmerő fiatalember több mint 10 km-t úszott a hajnali-reggeli órákban.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek