Fürdőnadrágban a rendőrök

Akárcsak a korábbi években, idén is kiemelten figyelik a rendőrök a fürdőhelyeket. A strandszezon kezdetével a rend őrei egyenruhában és a fürdőzök között civilben elvegyülve is figyelnek a biztonságra. Németh Andrea rendőrt százados rádióknak nyilatkozva arra hívta fel a figyelmet, hogy nagy értékű tárgyakat, sok pénzt, vagy ne vigyünk magunkkal a strandra, vagy ha mégis nálunk van, ne sajnáljuk a pénzt az értékmegőrzőre. A rendőrtiszt hozzá tette, hogy nyáron nemcsak a fürdőkön, de a Fő téren és egyéb turista látványosságoknál is több rendőrrel találkozhatunk.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek