Második alkalommal rendezik meg a hétvégén a Felső-Répcementi Kistérségi napokat Nagygeresden. Kovács Ferenc a megyei közgyűlés elnöke, valamint Majthényi László az emlékbizottság elnöke a rendezvényen adja át a településnek az 1000 éves Vas megye emlékszalagot. Az egész napos programban bemutatkoznak majd a kistérség civil szervezetei, de lesz főzőverseny, és egészségügyi szűrés is. Az Egészséges Utak Régiója szervezésében délután a helyi termékek vásárán a kilátogatók meg is kóstolhatják azokat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!