Ötödikek a vasi kerékpáros fiatalok

Szegeden rendezték meg június 07-9 között a "Barkóczi József" Kerékpáros Iskola Kupa országos döntőjét felső tagozatos általános iskolások részvételével. Vas megyéből egy celldömölki és három sárvári diák vett részt a megmérettetésen. A feladatok között szerepelt szabályos kerékpározás Szeged utcáin, kerékpáros akadálypálya teljesítése, műszaki ismeretek és KRESZ tesz kitöltése. A komoly erőpróbán kiegyensúlyozott jó versenyzéssel az ötödik helyezést szerezték meg a fiatalok.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek