2010 első négy hónapjában a Nyugat-Dunántúlon nőtt a legnagyobb mértékben a vendégéjszakák száma - tájékoztatott jelentésében a Központi Statisztikai Hivatal. Ausztriából és Németországból is sokan látogattak a régióba, Vas megyében azonban a foglalások egyhatoda cseh vendégekhez fűződik. Továbbra is a négy- és a háromcsillagos hotelek a legnépszerűbbek, a régióban elöltött vendégéjszakák 84 %-át ezekben foglalták le. A régió többi szállástípusát a panziók és az üdülőházak kivételével csökkenő látogatottság jellemezte.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!