A vámosok egy magyar rendszámú Fordot ellenőriztek a 74-es főúton, amelynek során a csomagtartó kárpitja alól, egy műanyag táskából több mint egy kilogramm amfetamin került elő. Információink szerint a magyar állampolgárságú elkövető Hollandiában vásárolta a több mint 1,5 millió forint értékű drogot. Ezt és a szállításhoz használt autót a Vám- és Pénzügyőrség lefoglalta és kábítószerrel való visszaélés bűncselekménye miatt nyomozást folytat. A gyanúsítottat a Szombathelyi Városi Bíróság előzetes letartóztatásba helyezte.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!