15 év fegyházra ítélte a Győri Ítélőtábla azt a szombathelyi nőt, aki férjével közösen gyilkolta meg egyéves kisfiúkat. A férj társtettesként 14 és fél év fegyházat kapott. Az Ítélőtábla ezzel jováhagyta a Vas Megyei Bíróság korábbi ítéletét.
A házaspár 2008 júliusában először fájdalomcsillapító gyógyszerrel akart végezni az egyéves Márkkal, végül az anya párnával fojtotta meg a kisfiút. Ezután mindketten öngyilkosságot kíséreltek meg, sikertelenül. A házaspár kilátástalan anyagi helyzetével indokolta tettét. Az ítélet jogerős.