Vasvári civil egyesületek, magánszemélyek közös gyaloglást – futást szerveznek október 23-án délután, este pedig vasvári zenekarok segélykoncertekkel szeretnék kivenni a részüket a vörösiszap károsultjainak megsegítésében. A programokon való részvétel ingyenes, a szervezők egy közös kasszába adományokat várnak, amit a károsultak számára juttatnak majd el. A belvárosi futás – gyaloglás után és a koncertek alatt a helyi iskola szülői munkaközösség felajánlásából forralt bort, zsíros kenyeret, palacsintát, pogácsát árulnak majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!