A hétvégén 300 - közülük öt halálos kimenetelű - baleset történt hazánk útjain. A rendőrség azt javasolja az autósoknak, hogy az állandósuló alacsony éjszakai és hajnali hőmérséklet miatt a nyári abroncsokat cseréltessék át téli gumikra a gépkocsikon. Takács József, az egyik szombathelyi autószerviz ügyvezetője rádiónknak elmondta: náluk már elindult az átszerelési roham, a gépjármű tulajdonosok többsége komolyan veszi a megváltozott útviszonyokat. Hozzátette: 7 fokos napi középhőmérséklet alatt a nyári gumival megnőhet a fékút, a speciális összetételű téli gumik jobban tapadnak, ezáltal nehezebben csúszik meg a jármű az úttesten.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!