Megújult a szentgotthárdi rendelő

50 millió forintos pályázati támogatásból, 10%-os önrész biztosításával újult meg a háziorvosi rendelő épülete –számol be a gotthardtv.hu. A munkák során energia hatékony műszaki megoldásokat alkalmaztak, de új egészségügyi műszereket és informatikai eszközöket is felszereltek a teljesen akadálymentessé tett épületben. A gyermekorvosi rendelőket is átalakították. Fő szempont volt, hogy barátságos környezettel csökkentség a kis betegekben levő félelmet. A legtöbb rendelőben és a folyosókon is új radiátorokat szereltek fel. A védőnői szoba is komfortosabb lett, a munkát pedig vadonatúj eszközök segítik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek