A Weöres Sándor Színháznak több millió forintra lenn ahhoz szüksége, hogy túlélje az idei évadot – írja Blikk. Amint azt Jordán Tamás igazgató a lapnak elmondta: 145 millió forintot kapnak az önkormányzattól a működésre. Az új színház nagyobb, így természetesen több kiadással is jár. Rendkívüli előadásokat és gálaműsorokat csinálnak, hogy elő tudják teremteni a hiányzó összeget. Ez azonban még mindig nem elég: 3200 bérletet kellene értékesíteni ahhoz, hogy gazdaságilag teljesíteni tudják az idei évet, ehhez jelenleg 400 bérlet eladása szükséges még.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!