A Savaria Egyetemi Központ tizenhárom hallgatója részesül köztársasági ösztöndíjban a 2011/2012-es tanévben – jelentette be prof. dr. Gadányi Károly, a SEK elnöke az intézmény tanévnyitó ünnepségén – írja az egyetem hírlevele. A Bölcsészettudományi Karon Benke Martin, Horváth Nikoletta és Korbacsics Vera, a Művészeti, Nevelés- és Sporttudományi Karon Molnár Szandra, Németh Viktória, Barcza Attila és Heinfarth Diána, a Természettudományi Karon pedig Kassai István, Bugledits Éva, Nyúl Péter, Horváth Roland, Pathy Balázs és Egyingi Ingrid Piroska érdemelte ki az ösztöndíjat tanulmányi eredményük és közösségi munkájuk elismeréseként.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!