Hétfőn indul az évad a Szimfonikusoknál – Dobó Kata és Till Attila hozza el Hollywoodot Szombathelyre. A kamarabérletes előadássorozat első állomásán a kamaraverseny győztesei lépnek fel, majd a hónap végén a szimfónia-bérletben pedig Vásáry Tamás vezényletével lépnek színpadra a zenészek. Az ifjúsági bérletsorozattal idén már négy dunántúli megyében lépnek fel a Savaria Szimfonikusok, Vas és Zala mellett Veszprém és Győr-Moson-Sopron is bekerült a programba. A nagy sikerrel játszott operabérleti előadásokban ezúttal itt lesz a Sevillai borbély, a Szöktetés a szerájból a Traviata és a Tosca is. De idén is lesz filmzenei koncert, a műsorvezető valószínűleg Dobó Kata és Till Attila lesz, és az előadáson fellép majd Király Viktor is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!