Véget ért a TISPOL akció, amelyben Vas megye területén három nap alatt 345 ellenőrzést végeztek a rendőrök. Az autókban található biztonsági rendszereinek használatát figyelték az utakon, és az összesítés szerint 43 helyszíni bírságot szabtak ki és 29 szabálysértési eljárást indítottak a járművezetőkkel szemben. Amiatt, hogy nem használták a biztonsági övet, 54 emberrel szemben indult közigazgatási eljárás, de jó hír, hogy mindössze egyetlen esetben szabtak ki helyszíni bírságot a gyerekülés hiánya miatt. Ugyancsak egy kezdeményeztek büntetőeljárást az egyedi azonosító jel meghamisítása miatt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!