Leszavazták az örökösökön segíteni kívánó javaslatot

Leszavazták az örökösökön segíteni kívánó javaslatot. Az Országgyűlés Számvevőszéki és költségvetési bizottsága szerdán tárgyalta Bana Tibor országgyűlési képviselő indítványát. A Jobbik vasi elnöke azt a változtatást célozta meg, hogy amennyiben az öröklés után nincs illetékfizetési kötelezettség, akkor a változás bejegyzése díjmentes legyen. A kormány képviselője azzal indokolta az indítvány tárgysorozatba vételének elutasítását, hogy ősszel mindenképpen sor kerül a tárgyi díjmentességi körök komplex felülvizsgálatára. Ettől függetlenül a folyamatban lévő ügyek miatt fontos és szükséges lett volna a javaslat tárgysorozatba vétele, de a bizottság kormánypárti többsége elutasította azt – írja a Nyugathoz eljuttatott közleményében Bana Tibor.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek