Balassa a Jobbik kispadán

Pár hónapja a szombathelyi elnökség éléről váltották le, most legutóbb már a városi elnökségbe sem választották be a szombathelyi közgyűlés egyetlen Jobbikos képviselőjét, Balassa Pétert. Tavaly még ő volt a megyeszékhelyen a párt hivatalos polgármester-jelöltje. A Jobbik Magyarországért Mozgalom szombathelyi alapszervezetének új elnökéül legutóbb Füzessy Zoltánt választották. A neves szombathelyi focista leváltása miatt állítólag etikai vizsgálatot indítványozott.

Kispadra került Balassa
Mészáros Zsolt
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek