Tovább gyengült a forint pénteken délelőtt

Tovább gyengült a forint pénteken délelőtt a főbb devizákkal szemben, folytatva az előző napi tendenciát. - írja az MTI. Az eurót 10 óra előtt nem sokkal 293,15 forinton jegyezték a bankközi devizapiacon, míg csütörtökön délután 291,90 forint volt az árfolyama. A svájci frank 240,24 forintot ért az előző napi 239,45 forint után. A forint gyengülését alapvetően az euró dollárral szembeni gyengülése okozza a kereskedők szerint. A pénteki kereskedésre a görögországi hírek lehetnek mérvadóak. A piacon arra számítanak, hogy az Athénban a mentőcsomagban vállalt intézkedések teljesítését vizsgáló trojka (Európai Bizottság, Nemzetközi Valutaalap, Európai Központi Bank) részéről nyilatkozat hangzik. A dollár árfolyama 216,50 forintra nőtt a csütörtöki 214,00 forintról. A japán jen 2,8217 forintot ért délelőtt az előző napi délutáni 2,7850 forint után.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek