Jelentősen emelkedett az utasok száma a GYSEV Zrt. vonalain az év első nyolc hónapjában, a vasúttársaság a tavalyi adatokhoz képest 121 ezerrel több utast szállított januártól augusztusig, ami 5,9 százalékos emelkedés. A GYSEV Zrt. belföldön Sopron és Győr, valamint Sopron és Szombathely, illetve Sopron és Szentgotthárd között végez személyszállítást. Az emelkedés mértéke a teljes árú menetjeggyel és az üzletpolitikai kedvezménnyel utazók esetében a legszembetűnőbb, mindkét esetben kétszámjegyű. Többen választották a GYSEV Zrt. InterCity járatait is: a tavalyi év első 8 hónapjához képest idén januártól augusztusig 15 ezer 300-zal többen utaztak InterCityvel - áll a vasúttársaság közleményében.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!