Elütötte a biciklist
Tegnap délelőtt Répcelakon akart kikanyarodni egy személyautó a 86-os főútra, de eközben elütötte a kerékpárúton haladó biciklist. A kerékpáros nő nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérüléseket szenvedett.
Feltörte az autót
Az egyik sárvári parkolóban álló kocsi csomagtartóját nyitotta ki ismeretlen tettes, az autóból két utazótáskát vitt el. A kár kb. 200 ezer forint.
Kétmilliós betörés
Csepreg egyik szeszfőzdéjében járt betörő. Üstöket, tartályokat, szerszámokat vitt el, a kár kb. kétmillió forint.