Bükfürdő is csatlakozott a magyar fürdőkultúra napjához

Szombaton a Gyógy- és Élménycentrum vendégei fél áron vásárolhatnak felnőtt és gyermek belépőt. Bükfürdő mellett országosan harminc másik fürdő is csatlakozik az akcióhoz. A Magyar Turizmus Zrt. és a Magyar Fürdőszövetség ennek a napnak a meghirdetése érdekében közösen állította fel az „Elégedett turista szobrát” a Turizmus Világnapján, szeptember 27-én a fővárosban. A szobrot Horváth Gergely, a Magyar Turizmus Zrt. vezérigazgatója és Vancsura Miklós, a Magyar Fürdőszövetség ügyvezető elnöke, a Sárvári Gyógy- és Welnessfürdő igazgatója leplezte le. Idén várhatóan 25 millió vendég vált belépőjegyet magyar fürdőkbe.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek