Sárvár és Bük is bemutatkozik az első Nagy Magyar Turizmusnapon Ausztriában. A Magyar Turizmus Zrt. szervezésében ma Bécsben, egész napos randevút ad egymásnak az osztrák és magyar turisztikai szakma. Prezentációk, workshopok és show-műsorok keretében az egészségturizmus termékeivel bemutatkozik Hévíz, Sárvár és Bük. Több mint 60 turisztikai szakember, szolgáltató, polgármester érkezik erre a napra Magyarországról Bécsbe, hogy üzleti elképzeléseiket, turisztikai vonzerőiket és kincseiket megmutassák az osztrák utazási irodák, cégek és a sajtó képviselőinek. Ausztriából kétszázat is meghaladó számú utazási irodai és turisztikai szakember, valamint a sajtó és nagyobb cégek képviselő regisztrálták magukat a rendezvényre.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!