2011-ben ismét útjára indult a Nagy látásteszt roadshow, amelynek célja, hogy minél több városban, településen biztosítsa a lakosságnak az ingyenes látásszűrés lehetőségét. A karitatív kezdeményezés az Opticnet Hungary Egyesülés szervezésében ma Szombathelyre érkezett, a szakemberek délután fél 5-ig várják az érdeklődőket a Bejczy utcai parkolóban – mondta el Bácskai László cégvezető. Hozzátette: a rövid, 5 perces vizsgálatot azoknak is javasolják, akiknek eddig nem volt gondjuk az éleslátással.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!