Az aradi vértanúkra emlékeznek Szombathelyen

Az aradi vértanúk mártírhalálának 162. évfordulója alkalmából a Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnáziumban tartják ma 16 órától a városi megemlékezést. Az emlékező szentmisét követően 17 órától ünnepi műsor kezdődik az aradi vértanúk emlékfalánál. 18 órakor a Batthyány téren gróf Batthyány Lajos emléktáblájánál tartanak ünnepi megemlékezést, majd elhelyezik az emlékezés gyertyáit. A műsorban közreműködnek a Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium és a Reguly Antal Általános Iskola diákjai.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek