Nemzetközi mentőkonferencia Bükfürdőn

Ma ér véget az a kétnapos szakmai találkozó, amelyet 17. alkalommal szervezett meg a Vas megyei Bükfürdőn a Magyar Oxyologiai Társaság, az Országos Mentőszolgálat és a Vas Megyei Mentésügyi Alapítvány. A szakmai előadások középpontjában az európai mentései rendszerek állnak. A hazai szakemberek mellett számos külföldi előadó is érkezett a rendezvényre, akik beszámolnak és ismertetik a többi között Szerbia, Románia, Izrael, Ausztria, Szlovákia és természetesen Magyarország mentésirányítását és sürgősségi ellátását. A szimpóziumon egészségügyi eszközbemutatót is tartanak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek