Négy vasi önkormányzatnál járul hozzá a kormány a létszámcsökkentéshez, ők a belügyminisztérium kiírásán 16 és fél millió forintot nyertek el. A legutóbbi döntést a napokban hozták nyilvánosságra, eszerint a Vas Megyei Önkormányzat 12 és fél millió, Csákánydoroszló 3 millió, Kám 358 ezer, Sárvár pedig 649 ezer forint támogatást kap ahhoz, hogy az elbocsátott dolgozók bérét, járulékait rendezni tudja. 2011-ben még egy alkalommal van lehetőségük pályázni az önkormányzatoknak a közalkalmazottak létszámcsökkentésének hozzájárulására. Idén már nyert egy vasi város, az első körben Sárvár 3,7 millió forintot kapott a bérek rendezéséhez.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!