A Magyar Atlanti Tanács a városházán konferenciát rendez, amelyen előadást tart Hende Csaba honvédelmi miniszter Magyarország a NATO-ban és a NATO Magyarországon címmel. Itt lesz Fodor Lajos, a HM közigazgatási államtitkára is, aki a nemzetközi műveletekben való részvételről beszél majd. Megnyílik egy kiállítás is, A Magyar Néphadseregtől a NATO tagságig címmel. A délutáni órákban szó lesz még a biztonságpolitika aktuális kérdéseiről, valamint az érdeklődők afganisztáni élménybeszámolót is hallhatnak majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!