Elkészült és felavatták azt a műhelycsarnokot, ahol az erdőgazdálkodásban használt gépeket javíthatják majd a Szombathelyi Erdészeti Zrt. munkatársai. Vas megye erdőterületéből 47 ezer hektáron dolgoznak 500 alkalmazottal, és több száz vállalkozóval. Ehhez nem csak szakmai felkészültségre, de megfelelő színvonalú műszaki háttérre is szükség van. Emellett elkészült a Velemtől a Hörmann forráshoz vezető út is, amelyet a két évvel ezelőtt lezúdult nagy mennyiségű csapadék megrongált. A szerelőcsarnok valamint az erdészeti feltáró út felújítása összesen 500 millió forintba került, aminek 90%-át az Erdészeti Zrt. állta.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!