A Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium, valamint a Nagy Lajos Gimnázium fejlesztésére az Európai Unió társfinanszírozásával, a Nyugat-Dunántúli Operatív Programjában Szombathely több mint 190 millió forint támogatást nyert el, a szükséges 10%-os önrészt a helyi önkormányzat állta. A projekt még 2009 októberében indult, és idén augusztus végén fejeződött be. Az iskolákban korszerűsítették a vizesblokkokat, az energiatakarékosság jegyében kicserélték a nyílászárókat, valamint az akadálymentesítés is megvalósult. A projekt második üteme az eszközbeszerzés, ebben a Kereskedelmiben az ökoiskola program bevezetéséhez szükséges eszközöket szerzik be, illetve mindkét iskola kap új bútorokat is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!