Hoós Tibor irányítja átmenetileg a Vas Megyei Bíróságot

Baka András, az Országos Igazságszolgáltatási Tanács elnöke Hoós Tibor kollégiumvezető bírót kérte fel átmeneti időre a Vas Megyei Bíróság irányítására - erősítette meg az MTI-nek szerdán Szűcs Péter, az OIT szóvivője. A Vas Megyei Bíróság elnöki posztja 2011. március 18-a óta betöltetlen, Laky Ferenc korábbi elnök halálával üresedett meg, az elnöki feladatokat eddig Pozsonyi János, a bíróság elnökhelyettese látta el, de az ő határozott időre szóló megbízatása október 8-án lejárt; Pozsonyi János tanácsvezető bírói kinevezést kapott - fűzte hozzá. A Vas Megyei Bíróság elnöki posztjára korábban pályázatot írtak ki, ketten pályáztak, de elbírálásukra érdemben már nem került sor, az elnökhelyettesi pozícióra pedig már ki sem írták a pályázatot.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek