Velemi Gesztenyeünnep a hétvégén

19. alkalommal rendezik meg az MMIK közreműködésével Velemben a már hagyományos Gesztenyeünnepet október 15-én és 16-án. A rendezvény mindkét napján kézműves vásár, szabadtéri gesztenyesütés és különleges gesztenyés ételeket felvonultató kulináris bemutató is várja a vendégeket, a színpadokon pedig táncegyüttesek, színdarabok és koncertek szórakoztatják a közönséget. Az esemény az elmúlt két évtizedben meglehetősen kinőtte magát, idén csaknem 15 ezer látogatóra számítanak a szervezők. Parais István, az MMIK megbízott igazgatója elmondta: éppen ezért a korábbi gyakorlathoz hasonlóan most is csak a falu határáig közlekedhetnek az autósok. Hozzátette: idén Kőszegszerdahely parkolóhelyekkel segíti a rendezvény megközelítését.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek