Még mindig tart a nyári üzemszünet a vasi kisvárosban, de várhatóan a jövő héten már újra fogadja majd az úszókat a Nagy László Gyógypedagógiai Intézményhez tartozó uszoda. A megyei közgyűlés legutóbbi ülésén hétmillió forintot szavaztak meg a képviselők az intézmény felújítására, ahol kicserélik a szűrőberendezést a vegyszeradagolót, illetve felújítanák a tető szigetelését is. Közben a kőszegi önkormányzat egyeztetéseket folytat a megyei közgyűléssel, hogy még azelőtt átvegyék az uszodát, hogy az állami kézbe kerülne.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!