Rendkívüli és soron következő ülést tart egyben a szombathelyi képviselő-testület jövő szerdán. Az MSZP-frakció kezdeményezte korábban, hogy rendkívüli ülésen tárgyalják meg a megyével közös fenntartású intézmények és a megyei vagyon sorsát, amelyek rövidesen az állam kezébe kerülnek. A polgármester először a jövő szerdára hívta össze a rendkívüli ülést, majd módosított, és ugyanazon a napon tartják a soron következő októberi közgyűlést is. Így az MSZP által kezdeményezett vitára maximum egy órája jut a testületnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!