Pénteken délután Szombathelyen a Markusovszky Kórházban a sebészeti tömb földszintjén az Ideg és Gerincsebészeti Osztály előtti előtérben egy férfi fellökött egy ott tartózkodó szombathelyi nőt, és elvitte a nála levő kézitáskát a tárcájával és személyes irataival, bankkártyával, valamint 11.000 forint készpénzzel együtt – közölte a vasi rendőrség. A bűncselekménnyel okozott kár 41.000 forint. A rendőrség később Szombathelyen a Petőfi Sándor utcából előállított egy férfit, aki a rablással gyanúsítható. A férfit kihallgatták és őrizetbe vették.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!