Átadták a megújult városközpontot Celldömölkön

Az EU támogatással megvalósuló beruházás egy éve kezdődött, és szombaton avatták fel a celldömölki megújult városközpontot. A több mint 750 milliós összköltségvetésű nagyberuházás során az elmúlt egy évben több részletben újult meg a belváros: augusztus 20-án avatták az MMIK előtti dr. Géfin teret, szombaton délelőtt pedig átadták a klasszikus városmagot képező Szentháromság teret, valamint a közelében lévő Hollósy teret. A két, frissen átadott köztér megújítása 180 millió forintba került.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek