Amint arról már beszámoltunk, múlt pénteken szinte teljes egészében a tűz martalékává vált Szentgotthárdon egy társasház. A pusztítás miatt az ott élők legtöbb használati tárgya megsemmisült vagy használhatatlanná vált. A város önkormányzata ezért azzal a kéréssel fordul a lakossághoz, hogy adományaikkal segítsenek a tűzeset károsultjain. Elsősorban anyagi támogatásra, felnőtt és gyermek téli ruhaneműkre, cipőkre, tanszerekre, tartós élelmiszerre, takarókra, ágyneműkre van szükség. Az adományokat a Polgármesteri Hivatalba várják. Azt egyébként még nem lehet tudni, hogy mi okozta a tüzet, a tűzvizsgálatnak egy hónapon belül kell lezárulnia.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!