Sárvár-Rábasömjén városrész és Rábapaty sikeresen pályázott még 2007-ben a csatornahálózat kiépítésére a Környezetvédelmi Operatív Programban. A megítélt 727 millió forint, vissza nem térítendő támogatás az összköltségek 85%-át fedezi. A saját forrást a Sárvár és Rábapaty Környezetéért Önkormányzati Társulás finanszírozta. A projekt során a két településen megtörtént a teljes gerincvezeték kiépítése az összes érintett ingatlan bekötésével és a szükséges átemelő megépítésével. Az utolsó simításokkal várhatóan novemberben végeznek – tájékoztatott Dr. Kulcsár László projektmenedzser. A lakosságra a közműfejlesztési hozzájárulás rótt többletköltséget, azonban az összeget részletfizetéssel is kiegyenlíthetik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!