Közmunkásokat alkalmaz a GYSEV

A GYSEV Zrt. is bekapcsolódott az Országos Startmunka Programba; az év végéig ötven közfoglalkoztatottnak kívánnak munkát adni - jelentette be keddi soproni sajtótájékoztatóján Rázó László, a vasúttársaság szóvivője. Az első 13 ember kedden vette fel a munkát. Őket és a munkaügyi központ által később kiközvetítetteket napi nyolc órában alkalmazzák, "a vasútbiztonsággal össze nem függő" területeken, így elsősorban segédmunkásként és takarítóként adnak nekik munkát. A közmunkások bérét, a szükséges felszereléseket a GYSEV-nek a megyei munkaügyi központ elszámolás alapján téríti majd meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek