Nem sikerült a döntőbe jutás a súlylökőnek.
A 21. helyen zárta Kürthy Lajos a súlylökés pénteki selejtezőjét, így nem sikerült a döntőbe jutás. A magyar versenyző 11 óra után lépett dobókörbe, de egy érvényes próbálkozásával nem érte el a fináléhoz szükséges szintet. Kürthy 19.65 méteres dobással zárta a versenyt.
Folytatás 13 óra 45 perckor, amikor Pars Krisztián lép dobókörbe a kalapácsvetés második selejtezőjében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!