Mintha csak a felhők leszálltak volna az égből, úgy terült el a hatalmas páratömeg a Kőszegi-hegység lábánál, miközben az idén még nem sok helyen látott hó borította be a hegy ormát.
A kettő között kandikált ki az őszi, kopár hegyoldal. Igaz, kedden délután megmutatta magát egy kis időre Szombathelyen is a tél havas eső formájában, de a nedves, fehér pettyek a földre érve azonnal el is olvadtak.