200 ezer forintot kapnak, akik részt vettek az árvízi védekezésben

Több mint 10 ezren vannak.

A kormány döntésének megfelelően nettó 200 ezer forint jutalomban részesülnek az árvíz elleni védekezésben az egyes helyszíneken közvetlenül részt vevő, illetve azt irányító állami alkalmazottak (katonák, vízügyi szakemberek, hivatásos katasztrófavédők, rendőrök, honvédelmi, büntetés-végrehajtási és kormányhivatali alkalmazottak), valamint polgárőrök és önkéntes tűzoltók - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) hétfőn az MTI-vel.

Mint írták, a jogosultak véglegesítése megtörtént, több mint 10 ezren kapnak árvízi jutalmat novemberben hóközi kifizetéssel.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet