Elhalasztották a Summer Jamboree 2006-ot

A rossz idő miatt két héttel később rendezik meg az eredetileg a hétvégére tervezett városi sportrendezvényt.

A halasztás fő oka, hogy az utóbbi napokban hűvösre és csapadékosra fordult időjárás nem igazán kedvezne sem a programokban aktívan résztvevőknek, sem pedig az esemény iránt külső szemlélőként érdeklődőknek – mondták el az esemény főszervezői.
A rendezvény új időpontja augusztus tizenkilencedike és huszadika. A szervezők tájékoztatása szerint marad a Tó fürdő a helyszín, és az előzetesen meghirdetett programok sem változnak.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Sport