Novák Katalin előléptette az egykori vasi katasztrófavédelmi igazgatót

Erdélyi Krisztián két éven át volt a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatója.

Novák Katalin köztársasági elnök, Pintér Sándor belügyminiszter javaslatára, a nemzeti ünnep alkalmából tűzoltó vezérőrnaggyá léptette elő Erdélyi Krisztián tűzoltó dandártábornokot. Az előléptetést március 14-én, kedden vette át a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság műveleti főigazgató-helyettese a Sándor-palotában.

Erdélyi Krisztián tűzoltó vezérőrnagy 1998-ban kezdte hivatásos pályafutását esztergomi tűzoltóként. Beosztott tűzoltó, majd szolgálatparancsnok, ezt követően az esztergomi, majd a tatabányai katasztrófavédelmi kirendeltség tűzoltósági felügyelője lett, majd a Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság tűzoltósági főfelügyelői feladatait látta el. 2014-ben a Tolna megyei szervezet igazgató-helyettese, majd 2014 decemberétől 2016 decemberéig a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatója volt. 2017. január 1-től a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság műveleti főigazgató-helyettesi feladatait látja el, adta hírül a Katasztrófavédelem.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek