A szombathelyi Múzeumok Éjszakája mindig tartogat meglepetéseket – így volt ez 2025-ben is. A látogatók ezúttal nemcsak a Savaria Múzeum időszaki és állandó kiállításain barangolhattak végig, de a Smidt Múzeum kuriózumai között is válogathattak.
A legizgalmasabb pillanatok közé tartozott az egykori vármegye börtön megnyitása. A sötét cellák és a múltat idéző falak idén is lenyűgözték a közönséget. De, egy különjárat is indult a rabomobillal, amit főleg a gyerekek élveztek igazán.
Sok helyszín, kevés idő – fotósunk így is megragadta az este hangulatát. Nézze meg galériánkat!
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!