Szombaton ismét lezárták a szombathelyi Kőszegi utcát, hogy átadják a terepet a művészetnek. Az URBAN pARTy keretében az utcán, a kapualjakban és a kávézók teraszain koncertekbe botolhattunk, miközben kézművesek, képzőművészek, fotósok és alkotók töltötték meg a teret.
Festmények, fotók, képregények, portrérajzolók, mandalakészítők és persze hűsítő italok várták a látogatókat. A belvárosra igazi mediterrán hangulat telepedett – és mi tagadás: sokkal több ilyen megmozdulásra lenne szükség.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!