Átfogó lakossági egészségfelmérés kezdődött az Európai Unió tagállamaiban, így Magyarországon is. Hazánkban összesen 449 településen vizsgálják a 15 éves és idősebb lakosság táplálkozási szokásit, egészségi állapotát. Vas megyében 14 településen, köztük Sárváron, Gencsapátiban, Bükön, Szentgotthárdon és Szombathelyen is tartanak felmérést. Az önkéntes alapon működő felmérést igazolvánnyal rendelkező kérdezőbiztosok végzik. Az előre kiválasztott embereket előzőleg írásban tájékoztatták. A Központi Statisztikai Hivatal kérdezőbiztosai szeptember 15-e és október 30-a között járják a településeket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!