Panaszlevelek az országgyűlési biztosnak

A Városházán és a Megyeházán is le lehet adni azokat a panaszos leveleket, amelyeket Szabó Máténak, az állampolgári jogok országgyűlési biztosának továbbítanak. Szeptember 30-ig várják a szombathelyiek észrevételeit. Olyan ügyekben lehet az október végén városunkba látogató ombudsmanhoz fordulni, amelyben a polgárok úgy ítélik meg, hogy valamely hatóság illetve közszolgáltatást végző szerv sérelmet okozott alapvető jogaik gyakorlásában. A panaszleveleket postán vagy e-mailben is el lehet küldeni a panasz_KUKAC_obh_PONT_hu címre. Az esetleges személyes maghallgatásról értesítést küldenek az érintetteknek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek