Háromezerért tankolt, meglépett
Vasárnap este az egyik sárvári benzinkútról jelezték, hogy egy ladás háromezer ezer forintért tankolt, majd fizetés nélkül elhajtott. A rendőrök már keresik a rábapatyi sofőrt. Az ügyben szabálysértési eljárás indult.
Piás sofőröket fogtak
Vasárnap hajnalban Táplánszentkeresztről állítottak elő egy vasszécsenyi autóst. Vezetői engedélyét is elvették, mivel ittasan közlekedett.
Később Szombathelyen, a Magyar utcából is előállítottak egy séi motorost, szintén ittas vezetés miatt.
Zsebtolvajok a sörözőben
Vasárnap délután az egyik szombathelyi sörözőben történt zsebtolvajlás. A helyszínre kiérkező járőrök előállítottak két helybeli férfit, akik 8 ezer forintot próbáltak meg ellopni.