Háromezerért tankolt, meglépett

Háromezerért tankolt, meglépett

Vasárnap este az egyik sárvári benzinkútról jelezték, hogy egy ladás háromezer ezer forintért tankolt, majd fizetés nélkül elhajtott. A rendőrök már keresik a rábapatyi sofőrt. Az ügyben szabálysértési eljárás indult.

Piás sofőröket fogtak

Vasárnap hajnalban Táplánszentkeresztről állítottak elő egy vasszécsenyi autóst. Vezetői engedélyét is elvették, mivel ittasan közlekedett.

Később Szombathelyen, a Magyar utcából is előállítottak egy séi motorost, szintén ittas vezetés miatt.

Zsebtolvajok a sörözőben

Vasárnap délután az egyik szombathelyi sörözőben történt zsebtolvajlás. A helyszínre kiérkező járőrök előállítottak két helybeli férfit, akik 8 ezer forintot próbáltak meg ellopni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek