Munkanélküliek átképzése a régióban

Kétezerötszáz munkanélküli átképzését kezdik meg a Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében a Nyugat-dunántúli régióban, a tanfolyamok szeptemberben és októberben indulnak a munkaügyi központokban - közölte Kiss Ambrus, a Nyugat-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ főigazgatója szombathelyi sajtótájékozatóján. A képzési programra a Nyugat-dunántúli régióban 4,4 milliárd forint áll rendelkezésre. Az első szakasz lezárult, a második szakaszban 2,3 milliárd forint használható fel. Az induló képzéseknél elsősorban az úgynevezett hiányszakmákra összpontosítottak. Kiss Ambrus elmondta: ha pótlólagos forráshoz jutnak további képzéseket, tanfolyamokat hirdetnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek