A Zrínyi Ilona Általános Iskolában a közelmúltig tisztasági csomagot kértek a szülőktől és a gyerekektől. Ezentúl azonban szappanadagoló és papírkéztörlő áll rendelkezésre az intézmény mosdóiban. Az új rendszer bevezetésével elsősorban az újinfluenza járványt szeretnék elkerülni. Az iskolában eddig is nagy hangsúlyt fektettek arra, hogy a tanulók tisztában legyenek a higiéniás szabályokkal. Nagy Attila igazgató kiemelte: fontos az, hogy a szülők betegen ne küldjék iskolába a gyerekeket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!