A napokban tartja Szombathelyen a Borostyán Környezetvédelmi Oktatóközpont azt a rendezvényét, amely a legkisebb, bölcsis gyerekektől kezdve egészen a középiskolás diákokig, mindenkit megszólít. A kicsiknek az intézményekben lehetőségük volt arra, hogy a környezetbarát közlekedéssel, és a szelektív hulladékgyűjtéssel ismerkedjenek. Csütörtökön pedig az általános, míg pénteken a középiskolások mérhetik majd össze tudásukat és képességüket egy környezetvédelemi vetélkedőn – hívta fel a figyelmet Kővári Katalin, az oktatóközpont elnöke.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!